Lukujärjestys 2022-2023

LUKUJÄRJESTYS 2022-2023 HARRASTUSTUKI 2022 HINNASTO KOULUTUSEHDOT LUKUVUOSI TOIMIPISTEET OPETUSSUUNNITELMA TANSSITARVIKKEET TANSSIETIKETTI MUUTOSILMOITUKSET

LAPPEENRANNAN TANSSIOPISTO LUKUVUOSI 2022-2023

Klikkaamalla koulutuksen nimeä/toimipistettä näet lukujärjestyksen. Jos katsot lukujärjestystä mobiililaitteella, näet tanssitunnin kellonajan ja opettajan nimen pyyhkäisemällä näyttöä hieman vasemmalla tai kääntämällä laitteen vaaka suuntaan.

LAPSI-VANHEMPI
OPETUSRYHMÄ PÄIVÄ AIKA SALI OPETTAJA ALKAA
LAPSI-VANHEMPI TO 16.45-17.30 SALI 3 MARINA 18.8.
LASTENTANSSI
OPETUSRYHMÄ PÄIVÄ AIKA SALI OPETTAJA ALKAA
LASTENTANSSI A 4-5 TI 17.30-18.15 SONJA-SALI MARINA 16.8.
LASTENTANSSI B 4-5 LA 10.30-11.15 SONJA-SALI VERA 20.8.
LASTENTANSSI A 5-6 MA 17.30-18.15 SALI 2 ANU 15.8.
LASTENTANSSI B 5-6 MA 17.30-18.15 SALI 4 ANNA-MARIA 15.8.
LASTENTANSSI C5-6 KE 17.15-18.00 SALI 3 HILPPA 17.8.
LASTENTANSSI A 6 TI 17.15-18.00 SALI 2 ANU 16.8.
POIKIEN TUNNIT
OPETUSRYHMÄ PÄIVÄ AIKA SALI OPETTAJA ALKAA
WILLIPOJAT 1 TO 17.30-18.15 SALI 3 MARINA 18.8.
WILLIPOJAT 2 TI 18.15-19.00 SALI 2 ANU 16.8.
AKROMIX 1 TI 17.00-18.00 SALI 3 MICHAEL 16.8.
AKROMIX 2 KE 17.30-18.30 SALI 4 VERA 17.8.
TANSSIN PERUSTEET
OPETUSRYHMÄ PÄIVÄ AIKA SALI OPETTAJA ALKAA
TANSSIN PERUSTEET 1 A TO 18.15-19.15 SALI 3 MARINA 18.8.
TANSSIN PERUSTEET 1 B KE 18.15.-19.15 SALI 3 HILPPA 17.8.
TANSSIN PERUSTEET 2 TO 18.00-19.00 SALI 2 VERA 18.8.
TANSSIN PERUSTEET 3 KE 17.30-18.30 SONJA-SALI ANNA-MARIA 17.8.
TANSSIN PERUSTEET 3 PE 16.30-17.30 SONJA-SALI ANNA-MARIA
KLASSINEN BALETTI, KARAKTERITANSSI
OPETUSRYHMÄ PÄIVÄ AIKA SALI OPETTAJA ALKAA
BALETTI 1 MA 17.45-19.00 SONJA-SALI MARINA 15.8.
BALETTI 1 TI 18.15-19.30 SONJA-SALI MARINA
BALETTI 2 TI 16.00-17.30 SONJA-SALI MARINA 16.8.
BALETTI 2 PE 16.30-18.00 SALI 2 MARINA
BALETTI 3 KE 16.00-17.30 SALI 4 VERA 17.8.
BALETTI 3 TO 16.30-18.00 SALI 2 VERA
BALETTI 3 PE 17.45-19.15 SALI 3 VERA
BALETTI 4-5 MA 16.15-17.45 SONJA-SALI KAIJA JA ARJA 15.8.
BALETTI 4-5 TI 16.15-17.45 SALI 4 KAIJA JA ARJA
BALETTI 4-5 TO 16.15-17.45 SONJA-SALI KAIJA
BALETTI 5-7 MA 19.15-20.45 SONJA-SALI KAIJA JA ARJA 15.8.
BALETTI 5-7 TI 19.30-21.00 SALI 4 KAIJA JA ARJA
BALETTI 5-7 KE 19.00-20.30 SALI 2 KAIJA
BALETTI 6-7 TO 19.30-21.00 SONJA-SALI KAIJA
TEINIBALETTI 1 LA 11.15-12.30 SALI 4 SINI 20.8.
TEINIBALETTI 2 PE 17.45-19.00 SALI 4 SINI 19.8.
KARAKTERI 1-2 PE 18.00-19.00 SALI 2 MARINA 19.8.
KARAKTERI 3 TI 17.45-19.15 SALI 4 VERA 16.8.
JUST DANCE
OPETUSRYHMÄ PÄIVÄ AIKA SALI OPETTAJA ALKAA
JUST DANCE MA 16.30-17.30 SALI 2 ANU 15.8.
NYKYTANSSI
OPETUSRYHMÄ PÄIVÄ AIKA SALI OPETTAJA ALKAA
NYKYTANSSI 1 KE 19.15-20.30 SALI 3 HILPPA 17.8.
NYKYTANSSI 2 PE 16.15-17.45 SALI 4 SINI 19.8.
NYKYTANSSI 2 LA 10.00-11.15 SALI 4 SINI
NYKYTANSSI 3-4 PE 19.00-20.30 SALI 4 SINI 19.8.
NYKYTANSSI 3-4 LA 12.30-14.00 SALI 4 SINI
JAZZTANSSI
OPETUSRYHMÄ PÄIVÄ AIKA SALI OPETTAJA ALKAA
JAZZTANSSI 1 TI 16.00-17.15 SALI 2 ANU 16.8
JAZZTANSSI 2-3 KE 16.00-17.15. SALI 3 HILPPA 17.8.
JAZZTANSSI 2-3 TO 17.45-19.15 SONJA-SALI HILPPA
JAZZTANSSI 4 MA 16.00-17.30 SALI 4 ANNA-MARIA 15.8.
JAZZTANSSI 4 PE 17.30-19.00 SONJA-SALI ANNA-MARIA
SHOWJAZZ
OPETUSRYHMÄ PÄIVÄ AIKA SALI OPETTAJA ALKAA
SHOWJAZZ 1 TO 17.15-18.30 SALI 4 ANNA-MARIA 18.8.
SHOWJAZZ 3-4 KE 18.30-20.00 SALI 4 VERA 17.8.
SHOWJAZZ 3-4 PE 16.15-17.45 SALI 3 VERA
SHOWJAZZ 5 MA 19.30-21.00 SALI 4 ANNA-MARIA 15.8.
SHOWJAZZ 5 KE 18.30-20.00 SONJA-SALI ANNA-MARIA
STREET DANCE, BREAKDANCE
OPETUSRYHMÄ PÄIVÄ AIKA SALI OPETTAJA ALKAA
STREET DANCE 1 MA 17.00-18.00 SALI 3 MIRKA 15.8.
STREET DANCE 2 MA 16.00-17.00 SALI 3 MIRKA 15.8.
STREET DANCE 3 MA 18.15-19.15 SALI 3 MIRKA 15.8.
STREET DANCE 4 MA 20.00-21.00 SALI 3 MIRKA 15.8.
STREET DANCE KISARYHMÄ MA 19.15-20.00 SALI 3 MIRKA
BREAKDANCE 1 KE 17.00-18.00 SALI 2 HISKI 17.8.
BREAKDANCE 2-3 KE 16.00-17.00 SALI 2 HISKI 17.8.
BREAKDANCE 4 KE 18.00-19.00 SALI 2 HISKI 17.8.
BREAKDANCE , TEKNIIKKA TO 16.15-17.15 SALI 4 HISKI 18.8.
AIKUISTEN RYHMÄT
OPETUSRYHMÄ PÄIVÄ AIKA SALI OPETTAJA ALKAA
AIKUISTEN JUST DANCE TI 19.00-20.00 SALI 2 ANU 16.8.
AIKUISTEN BALETTI 1 TI 19.30-20.45. SONJA-SALI MARINA 16.8.
AIKUISTEN BALETTI 2 PE 19.00-20.15 SALI 2 MARINA 19.8.
AIKUISTEN BALETTI 3 TO 19.00-20.15 SALI 2 VERA 18.8.
AIKUISTEN BALETTI 4 TO 19.30-20.45 SALI 3/SALI 4 MARINA 18.8.
AIKUISTEN NYKYTANSSI TO 19.30-20.45 SALI 4/SALI 3 ANNA-MARIA 18.8.
AIKUISTEN JAZZTANSSI MA 18.30-19.45 SALI 2 ANU 15.8.
AIKUISTEN SHOWJAZZ MA 19.45-21.00 SALI 2 ANU 15.8.
AIKUISTEN STREET DANCE 1 TI 18.00-19.00 SALI 3 MICHAEL 16.8.
AIKUISTEN STREET DANCE 2 TI 19.00-20.00 SALI 3 MICHAEL 16.8.
WILLIÄIJÄT TI 20.00-21.00 SALI 3 MICHAEL 16.8.
WILLIMAMAS & -PAPAS 1 MA 18.30-19.30 SALI 4 ANNA-MARIA 15.8.
WILLIMAMAS & -PAPAS 2 TO 18.30-19.30 SALI 4 ANNA-MARIA 18.8.
MYLLYMÄKI
OPETUSRYHMÄ PÄIVÄ AIKA SALI OPETTAJA ALKAA
LASTENTANSSI TI 16.00-16.45 MYLLYMÄEN KOULU VERA 16.8.
TANSSIN PERUSTEET TI 15.00-15.45 MYLLYMÄEN KOULU VERA 16.8.
RUOHOLAMPI
OPETUSRYHMÄ PÄIVÄ AIKA SALI OPETTAJA ALKAA
LASTENTANSSI TO 16.00-16.45 LAPPEEN KOULU HILPPA 18.8.
TANSSIN PERUSTEET TO 15.00-16.00 LAPPEEN KOULU HILPPA 18.8.
PONTUS
OPETUSRYHMÄ PÄIVÄ AIKA SALI OPETTAJA ALKAA
LASTENTANSSI MA 16.00-16.45 PONTUKSEN KOULU MARINA 15.8.
TANSSIN PERUSTEET MA 15.00-16.00 PONTUKSEN KOULU MARINA 15.8.
JOUTSENO
OPETUSRYHMÄ PÄIVÄ AIKA SALI OPETTAJA ALKAA
LASTENTANSSI TI 17.30-18.15 JOUTSENON KOULU ANNA-MARIA 16.8.
TANSSIN PERUSTEET TI 16.30-17.30 JOUTSENON KOULU ANNA-MARIA 16.8.
TAAVETTI
OPETUSRYHMÄ PÄIVÄ AIKA SALI OPETTAJA ALKAA
LASTENTANSSI KE 16.30-17.15 TAAVETTIHALLI MARINA 17.8.
TANSSIN PERUSTEET KE 17.15-18.15 TAAVETTIHALLI MARINA 17.8.
JUST DANCE KE 18.15-19.30 TAAVETTIHALLI MARINA 17.8.